Rozpoczęcie prac remontowych w stacji Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie.

SP ZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu informuję, że w dniu 02.11.2022 r. została podpisana umowa na wykonanie prac remontowych na Stacji Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie. Prace będą obejmowały wymianę nawierzchni w miejscu postoju ambulansów oraz kompleksowy remont wnętrza budynku. W zakresie prac wewnątrz stacji są: zmiana instalacji elektrycznej wraz z wymianą oświetlenia na lampy LED, malowanie ścian i sufitów wszystkich pomieszczeń, wymiana wykładzin podłogowych, montaż nowej stolarki drzwiowej wewnątrz budynku oraz zakup nowych szafek ubraniowych. Prace już zostały rozpoczęte. Remont obejmujący tak szeroki zakres z pewnością przyczyni się do podniesienia standardu pracy naszych pracowników.
Warto zaznaczyć, że do tej pory została wykonana część prac na zewnątrz budynku, a były to: kompleksowy remont dachu wraz z wymianą rynien, odnowienie zadaszenia przy budynku z wymianą oświetlenia na lampy LED oraz nałożenie nowego tynku na całą elewację.
Możliwość wykonania kolejnego (ostatniego) etapu nie było by możliwe, gdyby nie interpelacja Pani Radnej Sejmiku Województwa Śląskiego Pani Marii Materli oraz decyzji Marszałka Województwa Śląskiego Pana Jakuba Chełstowskiego wraz z zarządem. Za co bardzo dziękujemy!
 
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=M4zmijfXFoI&feature=emb_logo&fbclid=IwAR20k9sE40TfYMXr4i4k8p6iHUhlzz0i-Bx6KMhNyK32p94I-n6rMlHEvKY